Yorum bırak

Düşüncelerinizi bizimle paylaşın!

Adınız Soyadınız *

E-Posta

Telefon Numaranız *

Görüşünüz *

Ön Kayıt Formu

Çocuğunuzun geleceğini birlikte konuşalım. Detaylı bilgi edinmek ve avantajlı kayıt fırsatlarımızdan yararlanmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.

Adınız Soyadınız *

E-Posta

Telefon Numaranız *

Okul

VEX IQ Türkiye Sezonun Son Turnuvası

Vex IQ Türkiye Sezonunun son turnuvası İstanbul Nişantaşı Üniversitesinde gerçekleştirildi. Eksen Robotics takımımız bu organizasyonda farklı kategorilerde yarıştı. Önceki turnuvalarda olduğu gibi robotik takımımız tüm ödülleri toplamayı başardı. İttifak oluşturularak puan toplanmaya çalışılan yarışmada takımımız Türkiye rekoru kırarak Teamwork Challange kategorisinde Türkiye 1. si, Robotlara yükledikleri kodlar ile otonom alanında RobotSkills kategorisnde Türkiye 1.si olarak iki şampiyonluk ödülünü almayı başardı.

Sezon boyunca 4 turnuvaya katılan Eksen Robotics takımı bu turnuvalarda 1. olmayı başarıp toplam 7 ödül aldı. Amerika’da gerçekleştirilecek Dünya Vex Şampiyonası’na katılmak için robotik takımımızın önünde son bir engel kaldı. 7-8 Mart’ta gerçektirileşecek Türkiye finallerine 5 takım ile katılmayı hak kazanan takımlarımız çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

AMERİKA’DA GERÇEKLEŞTİRİLECEK DÜNYA VEX ROBOTİK ŞAMPİYONASINA SON 1 ADIM