2022-2023 Akhisar Eksen Koleji 8.Sınıf Öğrencileri Mezun Oldu ‘Onlar Artık Liseli’

Akhisar Eksen Koleji Kampüsünde düzenlenen mezuniyet töreninde öğrenciler yeni bir başlangıç ve gelecek için keplerini havalandırdı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törene Akhisar Eksen Koleji Kurucu İlköğretim Müdürü Ulaş Uraçin, Akhisar Eksen Koleji Kurucu Lise Müdürü İbrahim Yarıcı, Akhisar Eksen Koleji Kurucu Müdürü İbrahim Akgül, Akhisar Eksen Koleji İlköğretim Müdür Yardımcısı Gamze Sade, Akhisar Eksen Koleji Ortaokul Müdür Yardımcısı Musa Ertürk ve beraberinde branş Öğretmenlerimiz Akhisar Eksen Koleji 2022-2023 8. Sınıf mezuniyet töreninde hazır bulundu.

26 mayıs günü düzenlenen mezuniyet töreninde Akhisar Eksen Koleji ilköğretim Müdürü Ulaş Uraçin konuşmalarını gerçekleştirdi. Akhisar Eksen Koleji Ortaokul 1.si Berra Çiçek Bayrak plaketini Akhisar Eksen Koleji İlköğretim Müdürü Ulaş Uraçin tarafından gururla aldı. Okul birincisinin öğrencilere ve öğretmenlerine teşekkür ettiği konuşmasında duygu dolu anlar velilerin gözlerinden okundu.

2022 -2023 Akhisar Eksen Koleji Mezuniyet töreninde 8.Sınıf öğrencileri keplerini havalandırarak mezuniyetlerini taçlandırdı.

Scroll to Top