2022-2023 AKHİSAR EKSEN KOLEJİ LİSE MEZUNİYET TÖRENİNDE KEPLER GÖKYÜZÜNDE HAVALANDI.

Akhisar Eksen Koleji Kampüsünde düzenlenen mezuniyet töreninde öğrenciler yeni bir başlangıç ve gelecek için keplerini havalandırdı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende Akhisar Eksen Koleji Kurucu Lise Müdürü İbrahim Yarıcı, Akhisar Eksen Koleji kurucu İlköğretim Müdürü Ulaş Uraçin, Akhisar Eksen Koleji Kurucu Müdürü İbrahim Akgül, Akhisar Eksen Koleji Lise Müdür Yardımcısı Özcan Tetik, Eylem Gündoğdu, Gökhan Selencik, Nergis Emen, Halkla İlişkiler Birim Sorumlusu Cemile Hacıahmetoğlu, Anaokulu sorumlusu Sevda Ertürk, Orta Okul Müdür Yardımcısı Musa Ertürk ve beraberinde Akhisar Eksen Koleji Lise Öğretmenlerimiz hazır bulundu.

24 mayıs günü düzenlenen törende okulun nişanesi olan bayrak ve flama devir teslim seromonisi sonrası Akhisar Eksen Koleji Lise Müdürü İbrahim Yarıcı konuşmalarını gerçekleştirdi. Görkemli tören Akhisar Eksen Koleji Anadolu Lisesi 1. si Taha Zübeyir Aykut ve Akhisar Eksen Koleji Fen Lisesi 1. si Ceylin İnceer plaketlerini Akhisar Eksen Koleji Lise Müdürü İbrahim Yarıcı’dan gururla alarak devam etti. Okul birincilerinin öğrencilere ve öğretmenlerine teşekkür ettiği konuşmalarında duygulu anlar velilerin gözlerinden okundu.

2022-2023 Akhisar Eksen Koleji Mezuniyet töreninde 12. Sınıf öğrencileri keplerini havalandırarak mezuniyetlerini taçlandırdı.

Scroll to Top