2022-2023 Akhisar Eksen Koleji Minikleri Mezuniyet Heyecanını Yaşadı

Akhisar Eksen Koleji Kampüsünde düzenlenen mezuniyet töreninde öğrenciler yeni bir başlangıç ve gelecek için keplerini havalandırdı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törene Kırkağaç Kaymakamı Murat Büyükköse ve Akhisar Hava Meydan ve Garnizon Komutanı İstihkam Albay Mehmet Şahin katılım gösterdi. Akhisar Eksen Koleji Kurucu İlköğretim Müdürü Ulaş Uraçin , Akhisar Eksen Koleji Kurucu Lise Müdürü, Akhisar Eksen Koleji Kurucu Müdürü İbrahim Akgül, Akhisar Eksen Koleji İlköğretim Müdür Yardımcısı Gamze Sade ve Akhisar Eksen Koleji Sınıf öğretmenlerimiz Ali Osman Bakek, Emine Yaşar, Fatma Kütük ,Sevinç Kavaklı beraberinde branş Öğretmenlerimiz Akhisar Eksen Koleji 2022-2023 4. Sınıf mezuniyet töreninde hazır bulundu.

25 mayıs günü düzenlenen mezuniyet töreninde Akhisar Eksen Koleji ilköğretim Müdürü Ulaş Uraçin konuşmalarını gerçekleştirdi.
Duygu dolu anların yaşandığı törende aramızdan ayrılan sınıf öğretmeni Ali Osman Bakek ,Fatma Kütük ,Emine Yaşar plaketlerini Akhisar Eksen Koleji İlköğretim Müdürü Ulaş Uraçin tarafından verildi.

2022 -2023 Akhisar Eksen Koleji Mezuniyet töreninde 4.Sınıf öğrencileri keplerini havalandırarak mezuniyetlerini taçlandırdı.

Scroll to Top