Akhisar Eksen Koleji öğrencileri Robert Koleji Uluslararası Model Birleşmiş Milletler Konferansına katıldı.

Akhisar Eksen Koleji öğrencileri Robert Koleji Uluslararası Model Birleşmiş Milletler Konferansına katıldı.

Akhisar Eksen Koleji, İstanbul Robert Kolejinin onyedincisini düzenlediği uluslararası RCIMUN23 Model Birleşmiş Milletler konferansına katıldı. Konferansa çeşitli ülkelerden 35 okul ve 600 öğrenci katılmıştır.

Eksen Koleji Robert Koleji RCIMUN23’de katıldığı toplam dört komitenin ikisi olan Siyasal Komite (Political Committee) ve Silahsızlanma Komitelerinde (Disarmament Committee) konferans karar metinlerini yazan (Main Submitter of the Conference Resolution) delegeleri çıkarmıştır. Bu çok önemli başarıyı gerçekleştiren öğrencilerimiz Mina Uzer ve Cahit Baran Taşdemir’i yürekten kutlarız.

Bu başarıya imza atan diğer öğrencilerimiz Yağmur Özdemir, Canan Yılmaz, İdil Yarıcı, Sudenaz Karaoğlan, Sibel Ada Tatlıdil’e takım olarak gerçekleştirdikleri olağanüstü başarı ve okullarının layıkıyla temsil ettikleri için minnettarız. Öğrencilerimizi hazırlayan danışmanları Yabancı Diller Bölüm Başkanımız Ajlan Abudak’a da emekleri için ayrıca teşekkür ediyoruz.

  Akhisar Eksen Koleji sürekli ileriye ve iyiye doğru evrilen ulusal ve uluslararası projeleri ile Türkiye'nin en iyi ve kapsayıcı yabancı dil eğitimi veren kolejleri arasında  başarılarıyla yerini almaktadır.

Scroll to Top