Akhisar Eksen Kolejinde Cumhuriyetimizin 99. Yılı Coşkuyla Kutlandı

Cumhuriyetimizin 99. Yılı kutlama programı tüm yurtta olduğu gibi Akhisar Eksen Kolejinde de coşkuyla kutlandı. Akhisar Eksen Koleji Kampüsü konferans salonunda saat 10.30’da başlayan programa Akhisar Eksen Koleji İlköğretim Müdürü Ulaş Uraçin, Akhisar Eksen Koleji İlköğretim Müdür Yardımcısı Gamze Sade, Akhisar Eksen Koleji Ortaokul Müdür Yardımcısı Musa Ertürk, Akhisar Hava Meydan ve Garnizon Komutanı İstihkâm Albay Mehmet Şahin, Akhisar Eksen Koleji öğretmenleri ve çok sayıda değerli velileri katılım gösterdi.

10.30’da Konferans Salonunda yapılan Cumhuriyet’ in 99. yılı kutlama programı, Beden Eğitimi öğretmenimiz Ebru Danabaş’ın komutu ve Müzik öğretmenimiz Sezin Kahya yönetimiyde 1 dakikalık Saygı duruşu ardından İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı.

3 ve 4. sınıfların Cumhuriyet Şiirleri başlayan program, öğrencilerimizin hazırlamış olduğu aynı zamanda Ata’mızında sevdiği vals dansı ardından modern dans ile devam etti. Müzik öğretmenlerimiz Utku Nacar ve Sezin Kahya’nın hazırladığı Cumhuriyet Korosu ile son bulan Cumhuriyetimizin 99. Yılı kutlama programında Cumhuriyet Koşusunda derece almış öğrencilerimiz kupa,madalya ve belgelerini aldılar.

Scroll to Top