Eksen Kolejinde Yeni Sesler Belli Oldu ‘Sen de Söyle Lise’ Ses Yarışması

Akhisar Eksen Koleji Lise öğrencileri arasında ‘Sen de Söyle Ses Yarışması’ 18 Nisan 203 Perşembe günü düzenlendi. Öğrencilerin keyif aldığı ve yeteneklerini keşfettiği yarışmada, Akhisar Eksen Koleji Müzik Öğretmenleri Utku Nacar ve Sezin Kahya ile prova yapan öğrenciler performanslarını sundu.

“Sen de Söyle Ses Yarışması”nın sunuculuğunu üstlendiği Akhisar Eksen Koleji Beden Eğitimi Öğretmeni Bülent Der öğrencilerle eğlenceli vakit geçirip jüri üyelerimizden Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Merve Adak , Din Kültürü Öğretmeni Ömer Aktaş, Rehber Öğretmeni Merve Ege ve Fizik Öğretmeni Yeliz Karadeniz ile bolca sohbet ederek yarışmacıların da heyecanlarını bastırdı.

4 Yarışmacının katıldığı ‘Sen de Söyle Lise’ ses yarışmasında jüri üyeleri yarışmacıları tek tek yorumlayarak puanlarını verdi. Verilen Puanlara göre birinci olan yarışmacıya ödülünü ve plaketini Akhisar Eksen Koleji Lise Müdürü İbrahim Yarıcı takdim etti.

Yarışmada, yıl boyunca müzik etkinliklerinde görev almaktan kaçınmayan Akhisar Eksen Koleji öğrencisi Taha Gonca bu yılda Ritim perküsyon ve Davul müzik aletlerinde performansı ile göz doldurdu.

Scroll to Top